Menu

Den vzácných onemocnění 2018

Vážení a milí členové,
 
už jsme Vám na našem facebooku prozradili, jak vypadá video spot ke Dni vzácných onemocnění 2018 a  nyní Vám zasíláme technické informace, koncept a popis naší kampaně ke Dni vzácných onemocnění 2018 (Den VO). Budeme moc rádi, když se k nám připojíte a budete si aktivně s námi tento náš Den připomínat. Na přípravy jakýchkoliv akcí a událostí máte celý měsíc J
 
Tento rok má Den V0  bojovnou povahu, my všichni jsme bojovníci za včasnou léčbu, za kvalitní péči a vyšší životní úroveň nás pacientů.
Hlavním tématem zůstává jako minule „výzkum“.
Slogan, jak jste si již asi všimli ze spotu je: Vzácní. Ukaž, že jsi s námi!
 
Technický balíček:
Poštou vám zašleme pastelky na pomalování a dle Vašich požadavků i plakáty a letáky  Dne VO, prosím sdělte nám požadovaný přibližný počet kusů a velikosti na email: cavo@vzacna-onemocneni.cz.
K dispozici jsou:
- velký plakát Dne VO : B1, A1, A3
- menší plakát – leták Dne VO : A4, A5
 
Dále vám zasíláme odkaz ke stažení na našem webu http://vzacna-onemocneni.cz/ke-stazeni/plakaty-ke-dni-vzacnych-onemocneni.html, kde si můžete stáhnout /vytisknout následující:
- cover na facebook a web
- plakát a leták DVO
- podpis do emailových zpráv
 
Jak se konkrétně můžete zapojit do kampaně Vy?
 
Velmi uvítáme, když pozvete k facebookové Události  Den vzácných onemocnění 2018  své kontakty na FB (ty které uznáte za vhodné) a dále budete sdílet naši Událost (https://www.facebook.com/events/1825840157708400/) na svém profilu a profilech či sítích, které máte k dispozici a připojíte se k události jako „zúčastním se“.
 
Technický balíček slouží ke kreativnímu zapojení se do kampaně a to následovně:
 Dle přiložených vzorů či dle své fantazie se pomalujete, sami, s rodinou, s přáteli, s kolegy, s dětmi atd. Pokud máte své patrony nebo VIP osobnosti – zapojte je také!
Nafotíte se, může to být klidně mobilem, tabletem, jak uznáte za vhodné a fotku budete sdílet na svém profilu s hashtagy #vzacni2018, #ShowYourRare, #RareDiseaseDay, #MyRare.
 
Ti, kteří se připojili k události jako administrátoři, fotku mohou také rovnou připojit k naší Události. 
Ti kteří se nepřipojili, mohou fotku zaslat naší koordinátorce (cavo@vzacna-onemocneni.cz )a my ji tam připojíme.
Díky hashtagům tak bude moci vidět tyto fotky každý, kdo si zadá jakýkoliv jeden z nich a vy zase budete moci vidět všechny fotky ostatních, kteří je též připojí.
 
Dále bych vás chtěla požádat, pořádáte-li ke Dni vzácných onemocnění vlastní událost, nebo víte-li o takové události, neváhejte  ji s námi sdílet a my ji budeme propagovat a také  oznámíme na hlavním webu Dne VO Eurordisu  - rarediseaseday.org.
 
Vaše požadavky na počty plakátů a letáků nám prosím zašlete do 5. 2. 2018, uveďte adresu pro zaslání.
 
Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na vaše příspěvky.
 
S pozdravem,
Martina Michalová
Koordinátorka
Česká asociace pro vzácná onemocnění
Bělohorská 19, 169 00 Praha 6
cavo@vzacna-onemocneni
tel. 00 420 774 151 290
 

Sdružení pacientů s plicní hypertenzí z.s., Bělehradská 13/7 140 00 Praha 4

info@plicni-hypertenze.cz
+420 731 743 466

Tvorba webových stránek www.elektrozdenek.cz