Menu

Birdie pro PH

Vážení členové SPPH, milí přátelé,

 

blíží se měsíc květen a s ním Mezinárodní den plicní hypertenze, který si již tradičně připomínáme. Ráda bych Vás při této příležitosti pozvala na další ročník golfového turnaje "Birdie pro plicní hypertenzi" (oficiální pozvánka v příloze). Na přání řady z Vás se bude konat v sobotu a v jiné lokalitě než doposud. 

Přijeďte s námi tedy strávit příjemný den, případně víkend. Akce se koná 19. května na hřišti královského golfového klubu Malevil, zasazeného do malebné krajiny Lužických hor v Heřmanicích v Podještědí. Resort kromě golfu samotného skýtá řadu jiných možností vyžití – disponuje zázemím pro další sporty jako jsou tenis, plážový volejbal, v případě příznivého počasí lze využít venkovní bazén, volně přístupná je minizoo a miniaturní botanická zahrada. Speciálně pro nehrající účastníky bude připravena hodina golfové akademie, možnost vyzkoušet si pod dohledem instruktora jízdu na koni a rezervováno bude hřiště pro plážový volejbal. Veškeré aktivity a občerstvení v průběhu sobotního dne jsou pro účastníky zdarma. Pro ty, kteří by si chtěli prodloužit výlet do neděle, jsme zajistili možnost ubytování za zvýhodněné ceny. K dispozici budou dvoulůžkové pokoje přímo v hotelu anebo stylové a komfortně zařízené sruby (2lůžka a palanda) nebo srubové apartmány (2lůžka a přistýlka). Pro lepší představu můžete nahlédnout do fotogalerie přímo na webových stránkách Malevilu na www.malevil.cz. Ceny uvedené na stránkách pomiňte, pro naše účastníky jsou ceny následující a zahrnují i snídani (hoteloví hosté mají snídani v hotelové restauraci, do srubů je snídaně doručena ráno v piknikových koších):
2L hotelový pokoj 1400,- Kč 

Srub (celkem 4 lůžka: lůžka + palanda) 2800,-Kč

Srubový apartmán (celkem 3 lůžka: 2 + přistýlka) 2000,- Kč

Platí se na místě organizátorovi akce, nikoliv na recepci!!

Pejsci jsou povoleni, cena za pejska 50Kč/den.

Tip: Autem je nejlepší dostupnost po D10, na 71. km odbočíte na silnici I. třídy 35, pojedete až za Liberec na Chrastavu, dále směr Rynoltice, Jablonné v Podještědí a Heřmanice.

 

Účast mi, prosím, potvrzujte e-mailem na adresu regina.hercikova@vfn.cz nejdéle do 10. května. Pokud budete mít zájem se ubytovat, pak nejdéle do 30. dubna!, po tomto termínu už nemohu zaručit dostupnost ubytování, abych rezervací zbytečně neblokovala případně nevyužité kapacity.

 

Těším se na setkání s Vámi!

Za Radu SPPH z. s.

Regina Herčíková

 

Sdružení pacientů s plicní hypertenzí z.s., Bělehradská 13/7 140 00 Praha 4

info@plicni-hypertenze.cz
+420 731 743 466

Tvorba webových stránek www.elektrozdenek.cz